Reset Password

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

₴ 500 to ₴ 10.000

More Search Options
Advanced Search
Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

₴ 500 to ₴ 10.000

More Search Options
Your search results
07/18/2021

Куди сходити у Львові: топ-5 місць, які варті уваги

Ви турист і не знаєте куди сходити в старовинному місті, щоб відчути всю його атмосферу і антураж? Або ж ви місцевий житель, який хоче подивитися на своє місто з іншого, нового, боку?
У цій статті ви знайдете топ-5 місць, які варті вашої уваги у Львові.

Львів – це місто з віковою історією, тому тут справді є на що подивитися – стара архітектура, пам‘ятні місця, старовинне кладовище, замки, палаци, музеї.

Личаківське кладовище

Неможливо оминути своєю увагою це кладовище, особливо якщо ви любите таємничу і містичну атмосферу. Ні, це не звичайне кладовище. За його воротами схована вся історія Львова. Тут хочеться думати про життя і про вічність, просто гуляючи алеями.

вул. Пекарська, 74

Високий замок

Ні, це не старовинний палац. Тут тільки залишки його мурів. Колись тут все ж стояв замок князя Лева, але через розміщення на такій високій горі, сильні вітри та протяги – сім‘я Лева Даниловича (особливо діти) часто хворіла і була змушена переїхати.
На горі Високий замок досі дуже вітряно, проте звідси видно увесь Львів як на долоні.

вул. Високий Замок

Львівський історичний музей

У цьому музеї збережені унікальні пам‘ятки з історії міста. Якщо ви мало знаєте історію заснування і розвитку Львова, то обов‘язково відвідайте цю локацію. Тут ви закохаєтесь у старовинний Львів

площа Ринок, 6

Палац Потоцьких

Палац графа Потоцького був задуманий для парадних прийомів і зустрічей, а тому просто вражає красою і вишуканістю. Тут досі живе атмосфера пишних балів та світських зустрічей.

вул. Коперника

Будинок-музей Івана Франка

Якщо ви любите літературу, то обов‘язково відвідайте цей музей. Тут ви відчуєте себе справжніми гостями Івана Яковича, бо в музеї повністю збережено атмосферу Франкового дому з усіма хатніми предметами – одягом, посудом, меблями.
До речі, по-сусідству розміщується будинок-музей Михайла Грушевського. Обов’язково завітайте в гості і до поважного історика.

вул. Івана Франка, 150-152

Category: Articles
Share

Leave a Reply