Восстановление пароля

Гости
Adults
Ages 13 or above
0
Дети
Ages 2 to 12
0
Младенцы
Under 2 years
0
Close

₴ 500 к ₴ 10.000

Расширенный поиск
Ваши результаты поиска
м/д/г

Як не потрапити на гачок аферисту при оренді подобового житла?

Здача в оренду житла у всі часи завжди була надзвичайно хорошим бізнесом. Можливо, саме тому у цій сфері постійно «крутиться» безліч нечесних ділків, які «заробляють» гроші обманом. Досить часто їхні афери мають успіх не лише через довірливість і неуважність громадян. У більшості квартирні шахраї настільки майстерно володіють «мистецтвом» обману, що нерідко навіть досить досвідчені люди можуть потрапити в неприємну ситуацію або позбутися значної суми грошей.

Насправді схем виманювання грошей у аферистів дуже багато. Найбільш поширені – ті, які діють уже десятками років, і відшліфовані до дрібниць. Про них начебто знають всі, проте все одно дуже часто саме такі схеми є причиною великих неприємностей для винаймача квартири. Тому кожна людина має бути як мінімум проінформованою в цьому питанні, щоб не потрапити на гачок до афериста.

Що потрібно знати кожному, хто планує орендувати подобове житло

На превеликий жаль жуліки є практично в кожній сфері діяльності. Дамо вам декілька порад щоб не попасти на гачок до аферистів. Зазвичай всі власники просять завдаток (певну суму для підтвердження бронювання), але часто перечислюються гроші в руки шахраїв. Давайте розлянем декілька порад.

Потрібно розуміти, що на собівартість однієї доби впливає не один фактор:  комунальні, реклама, оплата заробітних плат працівникам, ремонт, меблі, постіль, побутова хімія, посуд т.д..

Відштовхуючись з цього, формується цінова політика щодо кожної квартири. Все це вкладений час та гроші.

Дуже багато обманутих людей в святкові дні, коли попит на житло дуже великий, а значить і ціни вищі, ніж зазвичай, аферисти натомість пропонують дуже привабливі квартири за спокусливою ціною, в рекламі хороші фотографії (зазвичай скачані з інтернету), і людина яка бронює думає що знайшла хороший варіант за більш чим адекватну ціну і без вагань переводить певну суму (завдаток).
Їдучи відпочивати чи в відрядження, практично кожен хто шукає житло, робить це через інтернет і, як правило, стикається з такими сайтами як olx, dom.ria то що. Такі сайти є дуже розкрученими і на них можна розмістити безкоштовне оголошення. Запамятайте: такі сайти кишать шахраями, які діють в різних напрямках, нажаль, в подобовій оренді також.

Орендувати подобову квартиру у Львові безпечно.

Щоб не попасти на гачок шахраїв ми рекомендуємо Вам користатись перевіреними порталами: doba.ua, miete.com.ua, oneday.ua ( кілька сайтів для прикладу). На таких сайтах власники реєструються і адміністрація сайту має всю інформацію про них, а кожна квартира детально модерується. Вони є платними і кожна квартира, яка рекламується, коштує немало грошей. Тому шахраям немає змісту там реєструватися і платити кошти за кожне оголошення. А коли надходить скарга на власника шахрайського характеру блокують його аккаунт, всі квартири, баланс на рахунку і т.д… Відповідно їм не вигідно витрачати такі кошти на рекламу, щоб надурити людину. Також варто звертати увагу на такі фактори як, дату реєстрації на сайті, відгуки, також непогано було б перевірити номер телефону власника в пошукових системах, таких як google.com .

Мышеловка с деньгамиЗвичайно це не означає що іншим порталам довіряти не можна. Є й інші сайти бронювань, такі як booking, dobovo, airbnb. Звичайно приватні організації, які мають свій сайт і працюють на репутацію, не будуть підставляти себе і брати в вас завдаток з метою обману, але все ж не завадить виконати поради вище та знайти в пошукових системах номер телефону, квартири власника на інших сайтах, почитати відгуки то.що..

Що треба знати кожному, хто хоче орендувати житло на довгий термін

Найпоширенішим способом обдурення людей у більшості випадків є здача житла в оренду одночасно кільком клієнтам. Шахрай сам винаймає дво- або трикімнатну квартиру і розвішує оголошення на стовпах, пропонуючи при цьому досить низьку вартість. Багато хто з людей, телефонуючи за вказаним номером, практично відразу готові віддавати завдаток, що ні в якому разі робити не можна.

У таких випадках оплата має здійснюватися прямо на місці, лише після того, як винаймач приїде в квартиру, познайомиться з її хазяїном і обов’язково огляне всі документи. У крайньому випадку завдаток можна оформити у вигляді розписки, де будуть внесені паспортні дані власника квартири. Інакше квартиронаймач ризикує опинитися в одному приміщенні разом з двома-трьома такими ж обманутими громадянами.
На противагу великій кількості різноманітних афер можна навести кілька порад, які дозволять уникнути втраті грошей і нервів, а саме:

  • не поспішати при пошуку квартири, зважено обдумати кожний варіант;
  • уважно переглянути надані власником документи на житло – у людини, яка представляє його інтереси, неодмінно мають бути документи, підтверджуючі це: доручення, копія паспорта власника і копія документів на квартиру;
  • приділяти максимум уваги різним дрібницям: якщо клієнта щось насторожує в поведінці власника чи просто не подобається стан запропонованого приміщення – без сумніву, треба відмовитися від цього варіанту;
  • не варто «кидатися» на підозріло низькі ціни і занадто нав’язливу рекламу, пам’ятаючи, що всі шахраї – дуже добрі психологи;
  • ні в якому разі не передавати грошей посереднику, а намагатися мати справу з людиною, з якою ви домовлялися спочатку.

Найкращим способом уникнути цілого ряду неприємностей, пов’язаних з орендою житла, вважається звернення до професійних агентств з доброю репутацією. Кожен з працівників таких фірм є чудовим знавцем своєї справи і нізащо не буде ризикувати гарним ім’ям агенції. На ділових паперах, де фіксуються умови оренди, обов’язково наявні контактні дані, порядковий номер і логотип агенції.
Знання і дотримання згаданих вище засобів обережності, без сумнівів, зведе для кожного подорожуючого до мінімуму вірогідність обману під час пошуку житла в оренду.

Категория: Статьи
Поделиться

Ответить